Harmonogram

Extreme Weekend to cykliczna impreza, która co roku przyciąga wielu sympatyków broni palnej, off-roadów i wyśmienitego, naturalnego jadła. Wszyscy, którzy chcą nabyć nowe umiejętności będą mogli skorzystać z pomocy instruktorów. Nie zabraknie także doświadczonych uczestników, których wiedza i zdolności stoją na najwyższym poziomie. Nauka w takim otoczeniu to nie tylko wyjątkowa okazja, ale i przeżycie najwyższych lotów.

Nie zabraknie strzelców sportowych, myśliwych, profesjonalistów z szeroko rozumianej branży mundurowej, a także przemierzania bezdroży w pojazdach z napędem 4x4! Trzy dni pełne niezapomnianych chwil, które na długo zostaną w pamięci.

Należy pamiętać o zabraniu własnej broni oraz amunicji. Organizatorzy zapewniają dodatkowy sprzęt, który uatrakcyjni wyjazd, jednak podstawą jest posiadanie minimalnego podstawowego ekwipunku.

Dzień pierwszy - trening strzelecki

Każdy uczestnik eventu strzeleckiego powinien zabrać ze sobą namiot oraz wyposażenie umożliwiające przetrwanie w nocy. Początek zabawy zaczyna się od budowy miasteczka namiotowego na poligonie. Odpowiednio przygotowana infrastruktura pozwoli na sprawne zarządzanie obozem. To także czas na nawiązanie pierwszych znajomości i wymiany doświadczeń. 

Podczas treningu strzeleckiego wykorzystywana będzie broń własna. Dlatego poza amunicją przeznaczoną na realne zadania, warto zabrać jej nieco również na szkolenie. Podczas jego trwania będziemy mieli okazję poćwiczyć strzelanie w różnych, nie zawsze oczywistych pozycjach. Cele znajdą się w odległościach od 50m do 800m. Znajdzie się więc coś dla strzelców długodystansowych oraz krótkodystansowych.

Odoo • Tekst i obraz
Odoo • Obraz i tekst

Dzień drugi - konkurencje i zawody

Czym byłby sam wyjazd, gdyby nie pojawił się element rywalizacji. Ten zawsze działa na wszystkich mobilizująco, a dzięki temu możemy sprawdzić siebie w warunkach bojowych. Uczestnicy zmierzą się w wielu konkurencjach. Wśród nich będą te standardowe i znane, jak chociażby strzelanie do rzutek. Nie zabraknie także strzelania taktycznego i długodystansowego. Wszystkich atrakcji nie sposób wymienić. 

Nie tylko dni będą pełne emocji. W nocy będzie możliwość strzelania przy pomocy noktowizorów i termowizorów zainstalowanych na broni uczestników. Ponadto nie zabraknie konkurencji, w której uczestniczy poza wykorzystaniem broni własnej do wykonania zadania będą musieli użyć broni wojskowej, śrutowej, a nawet tej krótkiej, którą zapewnią organizatorzy. Zwycięzcy zostaną uhonorowani pamiątkowymi pucharami i dyplomami, a także nagrodami rzeczowymi.

Dzień trzeci - podsumowanie 

Strzelanie na poligonie to nie lada wyzwanie. Specjalnie przygotowane stanowiska o różnym stopniu trudności pozwolą na pogłębienie i nabycie nowych umiejętności. To także czas podsumowania i ostatnich wspólnych konkurencji, a wreszcie czas szlifowania umiejętności. Całość będzie zakończona omówieniem imprezy i wręczeniem nagród.

To idealne wydarzenie dla wszystkich pasjonatów strzelectwa. Warto więc zaplanować krótki urlop, który przyniesie dużo frajdy, jak i również pozwoli na nawiązanie nowych znajomości i podniesienie swoich strzeleckich umiejętności.

Odoo • Tekst i obraz

Czekamy na Ciebie
To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że właśnie teraz zarejestrujesz się na wydarzenie!